Guam - naturālā kosmētika!

Par piedāvājumu

                   Šis zīmols piedāvā ārkārtīgi plašu izvēli – līdzekļus pretcelulīta ietīšanas procedūrām, preparātus sejai un ķermenim, matu maskas, vannas līdzekļus, kā arī kosmētiku, kas pasargā no saules staru kaitīgās iedarbības. Šo preparātu sastāvā ietilpst augsti efektīvs jūras aļģu komplekss, jūras ūdens un māls, kā arī vērtīgas ēteriskās un augu eļļas, jūras kolagēns un elastīns. GUAM kosmētika – tā ir dabiska, unikāla un īsta manta!

                   Pasaules kosmētikas tirgū GUAM šobrīd ir viens no vispopulārākajiem zīmoliem. 2006. gadā Eiropas neatkarīgā statistikas kompānija GFK Eurisko veica aptauju, lai noskaidrotu visefektīvāko pretcelulīta kosmētiku. Aptaujas rezultāti parādīja, ka vislielāko uzticību un popularitāti ir izpelnījušies tieši GUAM zīmola piedāvātie līdzekļi. Saskaņā ar lietotāju atsauksmēm GUAM preparāti sniedz acīm redzamus rezultātus jau pēc pirmajām lietošanas reizēm.

Citi piedāvājumi

Kontaktinformācija

Tālr:
67821041
Birojs:
Salnas iela 9-69, Rīga, LV-1021

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu