Restorāns RĪGAS ATSLĒGA (KEY to RIGA)

Sezona: Visu gadu

Par piedāvājumu

    Restorāns RĪGAS ATSLĒGA (KEY to RIGA) atrodas pašā Vecrīgas sirdī

    - Doma laukumā, ar lielisku skatu uz Doma baznīcu! Restorāna ideja un interjers ir veidots iedvesmojoties no leģendārās latviešu kinofilmas "Vella kalpi", kas ir stāsts par 17.gadsmita Rīgu, tās aizstāvjiem un simbolisko Rīgas atslēgu. Metāla kalumi, sveces, māla trauki, autentiski sienu un griestu gleznojumi, koka apdare un masīvās koka mēbeles - tas ir tas, kas mūsdienu apstākļos rada senatnīgo noskaņu un atmosfēru. Restorāna ēdienkartē akcenti likti uz latviešu tradicionālajiem ēdieniem, tai skaitā uzkodām, salātiem, zupām, pamatēdieniem, desertiem. Ēdienu piedāvājums ir ļoti plašs, te atrodami gan gaļas un zivju, gan veģetārie ēdieni.

    Ēdienu klāsts zināmā mērā atgādina bagātīgu muižkungu galdu, kas vismaz daļēji ļauj izjust vairāku gadsimtu senu vēsturi.

    Izteikti tradicionāls vietējais ēdiens – kūpināts cūkas stilbs ar kartupeļu biezeni un štovētiem kāpostiem. Mūsu komandā ir apvienojušies pavāri un viesmīļi, kas parūpēsies par lielisku atmosfēru un sagādās Jums patīkamas atmiņas, baudot latviešu tradicionālo maltīti senatnīgi latviskā vidē.

Citi piedāvājumi

Kontaktinformācija

Birojs:
Doma laukums 8a, Rīga, LV-1050
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu