Andrejsalas Peintbola Parks

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Andrejsalas Peintbola Parks ir azarts, kārtīga izšaudīšanās un lieliska atpūta. Andrejsalas Peinbola parkā var lieliski pavadīt laiku, atpūsties, rīkot vecpuišu ballītes svinības, dzimšanas dienas svinības, rīkot pasākumus bērniem.

  Andrejsalas Peintbola parks sastāv no vairākiem laukumiem, no kuriem viens atrodas pamestā spēkstacijā, otrs blakus esošā teritorijā ar īstām mūra ēkām, garāžām un betona paneļu krāvumiem. Andrejsalā peintbolu cilvēki spēlē saulainās dienās plašajā āra laukumā, un vēlās vakara stundās un pat lietus laikā zem jumta izgaismotā iespaidīgajā spēkstacijā.

  Andrejsalas peintbola paraka konstrukcijas veidotas no īstām betonētam tranšejām, saskrūvētam paletēm, masīvām betona konstrukcijām, divdesmitgadīgiem kokiem, metāla un mūra garāžām.

  Laukumos ir dažādi paaugstinājumi otrā stāva augstumā – forti, kas peintbola spēli Andrejsalas peintbola laukumos padara divtik telpisku, jo šāvienus uz pretiniekiem vari raidīt arī uz augšu un leju. Spēli īpasi aizraujošu radīs ārā laukumā esošās iespaidīgās būves ar šaušanas lūku un dažādām telpām.

  Andrejsalas Peintbola parks piedāvā:

  • Tīras maskas katram spēlētājam;
  • Masku stikli ar teicamu caurredzamību;
  • Maskām ir veselas un svaigas gumijas - pierei, degunam un pakausim;
  • Masku stikli ir apstrādāti ar īpašu smēres tehnoloģiju, lai tie neaizsvīstu. Tie neaizsvīst kā minimums visu misijas laiku, dažiem pat  visu spēli;
  • Uz vietas esošais personāls notīrīs maskau un stikliņu, jebkurā brīdī, lai Jums būtu vairāk laika, ko pavadīt kopā ar draugiem;
  • Pilnīgi tīrus mārkerus katram spēlētajam Mārkeri - labi darbojas un ir lieliskā tehniskā kārtībā;
  • Tīrs tērps katram spēlētājam;
  • 1 gaisa balonā ietilpst vismaz 200 bumbiņas, kuras varēsi izšaut bez atkārtotas gaisa uzpildes;
  • Sievietem un bērniem - aizsargveste bezmaksas.

  Andrejsalas peintbola pars būs lieliska izklaide gan vīriešiem, sievietēm, gan bērniem ikvienos svētkos! Baudi aktīvās atpūtas piedāvājumus ar FromMe.lv!

"Andrejsalas Peintbola Parks" un citas dāvanu kartes iegādājies FromMe

Atvērt dāvanu karti

Citi piedāvājumi

Kontaktinformācija

Tālr:
22067621
Birojs:
Andrejostas iela 8b,, Rīga, LV-1045
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu