MOONShine muzikālais bārs

Par piedāvājumu

  Tas nav vienkārši restorāns, jo, atverot durvis, tu nokļūsti 50-60. gadu Amerikā! MOONShine ir stāsts par mīlestību, kas atklāj senu leģendu par mēness gaismu. Tā ir mīlestība, kas sevi atklāj kopības mirkļos, ikdienišķās un īpašās svinībās, sirds dziļās mūzikas notīs un brīžos, kad viss pārējais apstājas un tu esi tikai šeit un tagad - MOONShine. Leģenda vēstī, ka tas sākās toreiz, kad mēness gaismā sēdēja melnādains vīrs, un raupjajās rokās pie mutes spieda blūmīzeru, un kad meitenes krāsainos brunčos sūtīja karavīriem atvadu skūpstus, solīdamas gaidīt tos mājās. Tieši tad mēness gaismā MOONShine veiksme, enerģija un dzīvesprieks radīja prieku un jautrību citās mūzikas skaņās – MOONShine ar Hot Rod rūkoņu, Pin-Up meiteņu smaidu, enerģiskiem, pārliecinošiem un smaidīgiem puišiem, dvēseli sildošām jazaz, blues un rockabilly mūzikas notīm. Latvijā Amerikai ir sava īpašā vieta – MOONShine!


  Dzīvā mūzika MOONShine ir katru vakaru - Latvian Blues Band, Petersons Band, Laimis Rācenājs, Big Al & The Jokers, Maryann & The Tri-Tones, Mitrokhin's Master Band, Deniss Paškevič& Hard Bop Legacy 50-60. Katru mēnesi viesojas pasaules blūza, džeza un rockabilly zvaigznes!
   
  MOONShine ir rockabilly, jazz un blues mūzikas stilu un kultūras uzturētājs un popularizētājs - vienīgais Latvijā. MOONShine muzikālajā restorānā atrodas Harley-Davidson zīmola veikals, kas ir pirmais, un pagaidām vienīgais šāda koncepta veikals, kas atrodas muzikālajā restorānā.
   
  Ņem vērā - Realto lojalitātes karte jāuzrāda pirms pasūtījums veikšanas!

Citi piedāvājumi

Kontaktinformācija

Birojs:
Kaļķu iela 14, Rīga, LV-1050
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu